top of page

תקנון החנות

מבוא

Amber-spirit מפעילה חנות אינטרנטית למכירת תכשיטי ענבר לאנשים ובע"ח בישראל ובעולם.
אתר "Amber-spirit", בכתובת  www.amber-spirit.co.il (להלן "האתר") הינו אתר חנות וירטואלית  ברשת האינטרנט המנוהל ומופעל ע"י אמסטרדמר פארם, מס' עוסק ק מורשה: 300890431, מרח' טיומקין 15, תל אביב, המאפשרת ללקוחותיה רכישת מוצרים מקוונת "אונליין"  וצריכת מידע ופרטים על מגוון מוצריה (להלן "השירותים“).


האמור בתקנון ובאתר בפעמים בהן נכתב בלשון זכר, מטעמי נוחות בלבד, אולם הפניות וההתייחסויות הן באופן שווה לשני המינים.


תנאי שימוש 

כל גולש באתר ומשתתף בפעילויות המוצעות בו לרבות רכישות באתר מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר, קרא אותו ומסכים להוראותיו. 
כל אדם, תושב ישראל, אשר מלאו לו 18 שנים ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי שמכבדת Amber-spirit ושהינו בעל כתובת דואר אלקטרוני ברשת. 
כדי שיוכל הלקוח לבצע רכישה באתר, צריכים להתקיים התנאים הבאים: 
1- חברת האשראי של הלקוח אישרה את ביצוע העסקה. 
2- המוצרים שנרכשו נמצאים במלאי. 
3- המען לאספקת המוצרים נמצא בתחום האזורים שAmber- spirit  מספקת אליהם משלוחים. במקרה של ספק, ניתן לברר זאת טלפונית בטלפון 050-5703182.
4- בעת אספקת המוצר יהיה על הלקוח להציג תעודת מזהה תקפה של בעל כרטיס האשראי.


תשלום ואספקה 

חיוב כרטיס האשראי של הלקוח אינו מיידי, אלא ייעשה רק לאחר שAmber-spirit  תוודא כי המוצר נמצא במלאי ותתאם את אספקתו ללקוח. 
פרטי כרטיס האשראי מועברים לAmber-spirit  באמצעות קישור מאובטח ומוצפן. למרות זאת, רשאי הלקוח לבחור שלא להעביר את פרטי כרטיס האשראי באתר, במקרה זה ביכולתו לבחור למסור את מספר כרטיס האשראי באופן טלפוני. נציג מטעם Amber-spirit יצור עמו קשר טלפוני לקבלת הפרטים הנדרשים.  חישוב זמני ההספקה במקרה זה יחושבו מרגע ביצוע החיוב הטלפוני.

Amber-spirit או ומי מטעמה, לא תישא בכל אחראיות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטה, כגון: שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או מערכת הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), הזמנות שתפגענה בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועד האספקה. במקרים אלו רשאית Amber-spirit להודיע ללקוח על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של הלקוח.

* במידה ובשל נסיבות חריגות כלשהן לא תתאפשר אספקת אחד המוצרים, או שיימצא כי המוצר אזל מן המלאי, תיצור החברה קשר עם הלקוח ותתאם אספקת מוצר חלופי או מועד אספקה אחר.

 
מדיניות שירותים ומחירים וביצוע ההזמנה 

באתר מוצגים המוצרים, ומתחתיהם המחיר של כל מוצר. התמונות של המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד. 
לאחר שהתרשם הלקוח מהמוצר וממחירו, באפשרותו להוסיף את המוצר לעגלת הקניות. הלקוח גם יכול להסיר מוצרים מעגלת הקניות, או לשנות את הכמות לפי רצונו. לאחר בחירת המוצרים יש לגשת לקופה כדי להשלים את הרכישה. 
לצורך הרכישה, נדרש הלקוח למסור את פרטיו האישיים, כתובת למשלוח המוצרים שנרכשו, פרטי כרטיס האשראי, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון. 
מסירת פרטים אישיים שאינם נכונים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים שאינם נכונים יינקטו צעדים משפטיים, ותביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת אמסטרדמר פארם ו/או ל Amber-spirit ומפעיליה, לרבות נזקים כספיים ותפעוליים כתוצאה ממסירת פרטים כוזבים אלו. 
בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר. 


החזרת/החלפת מוצרים

החזרת מוצרים שנרכשו באתר בלבד יתבצעו בכפוף לתקנון החזרת מוצרים של Amber-spirit ולתקנון זה.

החזרת מוצרים שאין להם מגבלת תוקף: 
הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ע"י הודעה למייל info@amber-spirit.co.il ובנוסף ע"י יצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון 050-5703182
את המוצר יש להחזיר באריזתו המקורית וללא כל פגם, או נזק מכל סוג שהוא ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצר.

בעבור מוצרים שנשלחו לבית הלקוח תקוזז עלות השילוח.

 

אחריות החזרת מוצרים תחול על הלקוח, אך במידה ויבקש הלקוח מAmber-spirit  לבצע את האיסוף יחויב הלקוח ב 30 ₪  עבור איסוף בגוש דן, 50 ₪ עבור איסוף משאר חלקי הארץ וב 65 ₪  עבור איסוף מאזורים חריגים בעבור עלות המשלוח. 

 

לקוח שירצה לבצע החלפת מוצר במשלוח, יחויב בעלות של משלוח מהחנות לביתו וכמו כן, בעלות של משלוח מביתו לחנות.

 

ביטול הזמנה עקב פגם לא תחויב בדמי ביטול ובלבד שהודעה בדבר החזרת המוצר תעשה תוך 3 ימים מיום קבלת המוצר וכן שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית.

 

הגבלת אחריות 

המוצרים באתר מוצגים בתום לב ובאחריות היצרן, ואין בהצגתם משום המלצה או הבעת דעה מצד Amber-spirit  לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו"ב.

Amber-spirit אינה נושאת באחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקנים.


האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו"ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, ע"פ החוקים והתקנות להגנת הצרכן.


Amber-spirit נוקטת בכל האמצעים בכדי לוודא כי המידע המוצג באתרה אמין, במקרים בהם תתגלנה טעויות במידע המוצג באתר, תנקוט Amber-spirit בכל האמצעים בכדי לפתור את הבעיה וכן תאפשר את ביטול העסקה. 
התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין מראה המוצר במציאות. 
בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר ו/או השירות שהוזמנו ע"י הרוכש. 

 

אבטחה וסודיות

 Amber-spiritמתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות בעת גלישה ושימוש באתר. פרטים אלו ישמרו במאגר המידע של האתר.  Amber-spiritלא תעביר פרטים אלו לאף גורם זר.

מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרות Amber-spirit להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת הרשת יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לגולשים והרוכשים באתר כל טענה, תביעה או דרישה כלפי Amber-spirit.

Amber-spirit  שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות שנעשו וכיו"ב לצורך ייעול ושיפור האתר והשירותים המוצאים בו.

Amber-spirit  שומרת לעצמה את הזכות לפנות ללקוחותיה בדואר אלקטרוני בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים במכירות בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב אלא אם הלקוח ציין באתר ובכתב כי אינו מעוניין בכך. 

Amber-spirit מחויבת לשמור על חיסיון הפרטים האישיים של לקוחותיה ולא תעביר אותם לגוף שלישי אלא אם התקיים אחד ו/או יותר מהמקרים המפורטים להלן: 

-אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע ב Amber-spirit ו/או באתר ו/או מי מטעמה ו/או בצד שלישי כלשהו, לרבות לקוחות החברה.. 

-אם הלקוח ביצע או עשה שימוש בשירותי Amber-spirit ו/או באתר לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד בביצועו של מעשה כזה.

-אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה.

-אם התקבל בידי Amber-spirit צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי.

-בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין Amber-spirit או מי מטעמה.

בעלות ושמירה על זכויות 

כל המידע והנתונים המופיעים באתר זה, לרבות התמונות, התוכן, הגרפיקה, סימני מסחר וכיו"ב, הינם רכושה הבלעדי של Amber-spirit.. אין לעשות בנ"ל שום שימוש או העתקה שלא לצורך פרטי בלא אישורה בכתב של Amber-spirit או אחד מבעליה.
 

דין ושיפוט

הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת – תהיה לבית משפט השלום בפתח תקווה הסמכות הבלעדית לדון בתביעה..

bottom of page